Za nami Gala Diamentów Forbesa w kujawsko-pomorskim. OTO GALERIA ZDJĘĆ

Region Raport
Biznes Region
Diamenty Forbesa
Fot. Forbes

Za nami uroczyste wręczenie wyróżnień Laureatom Diamentów Forbesa w kujawsko-pomorskim. Wojewódzką galę zorganizowano 6 czerwca w toruńskim hotelu Copernicus. Nagrodę odebrał m.in. Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju.

 

To nie tylko prestiż

Jest to już XVI edycja Diamentów Forbesa. Prestiżowy ranking, w którym wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się polskie firmy w danym regionie, przygotowywany jest przez magazyn Forbes przy współpracy z Dun & Bradstreet Poland – globalnym dostawcą danych i analiz. Tegoroczne zestawienie Diamentów Forbesa liczy ponad 16 tysięcy firm! W samym kujawsko – pomorskim rankingu znalazło się aż 786 przedsiębiorstw, z czego wyróżnionych zostało 120.

Ranking Diamentów Forbesa ma nie tylko znaczenie prestiżowe ale jest przede wszystkim źródłem informacji dla inwestorów, partnerów biznesowych, potencjalnych współpracowników, a także swego rodzaju potwierdzeniem stabilności i potencjału danego przedsiębiorstwa.

 

KPFR Laureatem Diamentów Forbesa

Swój sukces świętował podczas piątkowej gali m.in. KPFR – spółka Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, wspierająca od ponad 7 lat rozwój naszego regionu. W imieniu KPFR Diament Forbesa odebrały prezes zarządu Kamila Radziecka i dyrektor finansowa Marzena Podgórska.

Do tej pory Fundusz przede wszystkim oferował realne wsparcie przedsiębiorcom z sektora MŚP w postaci niskooprocentowanych, bezpiecznych unijnych pożyczek: obrotowych wspomagających bieżącą płynność finansową firmy, na zakup nieruchomości oraz na rozwój i inwestycje. W poprzedniej perspektywie unijnej z jego wsparcia skorzystało blisko 2000 regionalnych przedsiębiorców na łączną kwotę ponad 730 mln zł.