Kompleksowa pomoc w rozwoju firm. Toruńsk Park Technologiczny

Biznes Wsparcie
Autor
Siedziba Toruńskiego Parku Technologicznego
Mariusz Załuski

W mieście od 2005 roku intensywnie działa Toruński Park Technologiczny. Inicjatywa zrealizowana przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego jest doskonałym miejsce dla firm z branży ICT. 


Dlaczego warto być w TPT? Odpowiedź jest prosta - głównie to bliskość nowoczesnego centrum przetwarzania danych - Exea Data Center. Firma powstała w celu szybkiego i łatwego wynajęcia infrastruktury lub oprogramowania bez ponoszenia kosztów ich zakupu. Po drugie w TPT działają profesjonaliści, którzy ocenią odpowiednio potencjał danego przedsiębiorstwa, dobiorą pakiet usług oraz pomogą w rozwoju. 
 

Z kolei działający na terenie Parku - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy ułatwi finansowanie inwestycji. To jednak nie wszystko. TPT organizuje także szkolenia indywidualne dla każdego klienta m.in. konferencje, warsztaty czy seminaria dla biznesu. Doradztwo w zakresie prawa to kolejny ważny aspekt działalności Parku. Z wszystkimi zasadami dotyczącymi funkcjonowania firmy w nowoczesnym państwie można się zapoznać korzystają z sal szkoleniowych i konferencyjnych będących do dyspozycji firm.

 


 

Toruński Park Technologiczny
87-100 Toruń
ul. Włocławska 167
tel. 56 699 55 00, email: sekretariat@technopark.org.pl