Poszukujesz pracy albo chcesz ją zmienić na ciekawszą? Pomogą w tym bydgoskie Targi Pracy Offerty 2023

Region Raport
Biznes Region
x
Fot. Targi Pracy Offerty

Bydgoskie Targi Pracy skierowane są do osób poszukujących nowych możliwości zawodowych. Będzie można spotkać się z przedstawicielami setek firm, skonsultować z doradcami swoje CV oraz poznać najnowsze oferty pracy.

Wśród wystawców znajdą się przedsiębiorstwa z różnych sektorów, w tym IT, finanse, inżynieria, marketing, HR i wiele innych. To doskonała okazja, aby spotkać przedstawicieli tych branż, dowiedzieć się o aktualnych trendach i poznać ich oferty pracy.

Targi Pracy Offerty to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w województwie kujawsko-pomorskim. Od 2007 roku organizatorem spotkań jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, skupiające przedstawicieli 6 uczelni wyższych: Collegium Medicum UMK, Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, Politechniki Bydgoskiej, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Wyższej Szkoły Bankowej i Wyższej Szkoły Gospodarki.

Jak wynika z wyliczeń organizatorów, w 2022 Offerty odwiedziło około 4 tysięcy osób. Na płycie Łuczniczki czekało na nich ponad 80 wystawców: pracodawców, przedstawicieli urzędów, służb, konsultantów i doradców.

Targi Pracy Offerty odbędą się 23 listopada w godz. 11.00 - 16.00 w Łuczniczce.