Mamy to mają święto! Koncert „Nie ma jak u mamy” jak zwykle nie zawiódł. Ci, którzy na nim nie byli, mogą go obejrzeć w telewizji. DUŻA GALERIA ZDJĘĆ

Puls Dnia
Styl Życia
Autor
Nie ma jak u mamy. Koncert
Fot. Mikołaj Kuras dla UMWK-P

Audiofeels, Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny i wiele innych gwiazd. Na niedzielnym koncercie „Nie ma jak u mamy” – na który zaprosił mieszkańców regionu samorząd województwa – na pewno nikt się nie nudził, a już zwłaszcza świętujące mamy. Imprezę możemy przeżyć jeszcze raz – podczas retransmisji w telewizji publicznej.

Tradycyjny już wojewódzki koncert „Nie ma jak u mamy” odbył się oczywiście 26 maja, w Dzień Matki, w Arenie Toruń. Tradycyjny, bo to już piętnasta odsłona tego corocznego wydarzenia, organizowanego przez samorząd województwa.

-  Wspominamy piękne chwile spędzone z naszymi mamami. Dziękujemy im za wszystko to, co dla nas zrobiły i życzymy, by ich święto trwało przez cały rok. Wszystkiego najlepszego! – mówił w czasie koncertu jego gospodarz, marszałek Piotr Całbecki (cytat za kujawsko-pomorskie.pl).

Podczas tegorocznego koncertu wystąpili: Audiofeels, Sonia Bohosiewicz, Krzysztof Cugowski, Dominik Dudek, Dominika Dobrosielska, Majka Jeżowska, Kasia Kowalska, Leon Olek, Andrzej Piaseczny. Koncert poprowadzili Barbara Kurdej-Szatan i Rafał  Szatan. Oprawę muzyczną zapewnił zespół wokalno-instrumentalny pod kierownictwem Zygmunta Kukli.

Warto dodać, że wydarzenie transmitowano na żywo 26 maja w programie TVP 1 
Program można jeszcze obejrzeć dwukrotnie:

  • TVP Kobieta – 27 maja, 19.30 
  • TVP HD – 29 maja, 3.55.

    Organizację wydarzenia sfinansowano ze środków budżetu województwa. W artykule wykorzystano materiały Biura Prasowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego.

A już przed nami Święto Województwa i pięć megakoncertów (czytaj TUTAJ)