Jak uzyskać wsparcie z Funduszy Europejskich? – weź udział w webinarze i dowiedz się więcej

Puls Dnia
Biznes Region
#
Fot. 123rf

Kujawsko-pomorskie punkty informacyjne funduszy europejskich organizują bezpłatne spotkania informacyjne dla mieszkańców naszego regionu. Uczestnicy otrzymają dużą dawkę wiedzy na temat unijnego wsparcia, które mogą uzyskać na rozwój własny bądź swojej działalności. Szczegóły w naszym materiale.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku

12 lipca br. w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się webinar pt. „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”. Jak sama nazwa wskazuje spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców z branży gastronomi, hotelarstwa oraz turystyki i kultury. Celem jest przedstawienie informacji na temat możliwości pozyskania środków na rozwój regionalnych firm.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy do 11 lipca br. do godz. 12:00 przesłać zgłoszenie na adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl w temacie wpisując: WEB 12.07.2024, a w treści: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, reprezentowaną firmę. W odpowiedzi organizator prześle potwierdzenie zgłoszenia, a następnie link do spotkania online (najpóźniej w dniu webinaru).

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu

Jeszcze tego samego dnia tj. 12 lipca możemy wziąć udział w bezpłatnym webinarze na temat podnoszenia kwalifikacji. Spotkanie online odbędzie się w godzinach 12:30-13:30 i mogą w nim wziąć udział wszyscy mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego zainteresowani pozyskaniem wsparcia na rozwój osobisty. W celu wzięcia udziału należy wejść na fanpage Punkty informacyjne funduszy europejskich w kujawsko-pomorskim i wysłać prośbę o przyjęcie do grupy.

Więcej informacji na tematy powyższych webinarów oraz innych spotkań organizowanych przez punkty informacyjne funduszy europejskich w województwie kujawsko-pomorskim znajdziecie na stronie https://funduszeue.kujawsko-pomorskie.pl/wydarzenia/ 

 

CZYTAJ WIĘCEJ: