Jak przygotować teren inwestycyjny? Podsumowanie konkursu Grunt na Medal 2023. Można się jeszcze zarejestrować na konferencję w Toruniu!

Biznes Region
Biznes Ludzie
Autor
m
Fot. 123rf

Tereny inwestycyjne to temat zawsze gorący, szczególnie w naszym województwie, "goniącym" inwestycyjnie regiony z największymi metropoliami. Jak przygotowywać tereny inwestycyjne? Jak je promować? Jak wykorzystać wparcie państwa i samorządu? O tym będzie mowa na konferencji w toruńskim „Filmarze” jutro, 21 listopada. Można się jeszcze zarejestrować!

- Konferencja dedykowana jest kadrze zarządzającej i przedstawicielom JST w regionie kujawsko-pomorskim, zajmującym się w gminach sprawami gospodarczymi i inwestycyjnymi, jak również reprezentantom Instytucji Otoczenia Biznesu – informuje organizator konferencji, Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (Departament  Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu).

Co w programie konferencji?

Konferencja „Działania służące przygotowaniu i promowaniu terenów inwestycyjnych. Podsumowanie ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal 2023 na poziomie województwa kujawsko-pomorskiego” startuje 21 listopada o godz. 10.30 (wcześniej wyznaczono czas na rejestrację uczestników). Co w programie? Podsumowanie X jubileuszowego ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal 2023. Będzie też mowa o ofercie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu - wsparcia działań proinwestycyjnych jednostek samorządu terytorialnego. W programie też część lokalna – sekcja poświęcona promocji i przygotowaniu terenów inwestycyjnych w Toruniu.

Gdzie się zarejestrować?

Co ważne, można się jeszcze dziś, 20 listopada, zarejestrować na tę interesującą konferencję. W formularzu można też zostawić pytanie do ekspertów, którzy przygotują odpowiedzi.

Szczegóły konferencji, program i formularz rejestracji znaleźć można  TUTAJ