Integracja środowiska gospodarczego województwa. Pracodawcy Pomorza i Kujaw

Biznes Wsparcie
Autor
Siedziba Pracodawcy Kujaw i Pomorza
Nadesłane

Pracodawcy Pomorza i Kujaw to wiodąca organizacja zrzeszająca przedsiębiorców na
terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Reprezentuje wspólne interesy przedsiębiorców. Początki instytucji sięgają 1992 roku. 

- Jesteśmy związkiem przedsiębiorców, którzy akceptują statut organizacji, zobowiązujący ich do spełniania wysokich norm etycznych i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Tworzymy grupę firm, które wspólnie zabiegają o tworzenie w regionie kujawsko-pomorskim jak najlepszych warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej - informują Pracodawcy Pomorza i Kujaw. 
 

Organizacja zajmuje się skutecznym wspieraniem konkurencyjności i innowacyjności firm. Ponadto PPiK reprezentuje różnorodność branż regionalnej gospodarki, których potrzeby wyznaczają bieżące zadania. 

- Staramy się uruchamiać inicjatywy prowadzące do trwałych relacji biznesowych między firmami. Działamy na rzecz ich sieciowej współpracy oraz intensywnej wymiany doświadczeń. Motywujemy do dzielenia się wiedzą o rynkach. Dostarczamy też przedsiębiorcom kluczowe informacje gospodarcze. Do tego pomagamy w nawiązaniu współpracy proinnowacyjnej i wdrażaniu strategii rozwoju - dodaje organizacja w przesłanym komunikacie. 

 


 

Prezes: Łukasz Gliński

Dane teleadresowe:
ul. Gdańska 141/3/6                
85-022 Bydgoszcz
tel. 52 524 09 20, e-mail: biuro@pracodawcy.info.pl